Dodano do koszyka.

Dane adresowe

Maszczyk
Siedziba Firmy

MASZCZYK
05-252 Małopole
ul. Graniczna 24
kom: +48 602-726-086
maszczyk@maszczyk.pl
Dane do faktury:

MASZCZYK SP. J.
05-252 Małopole
ul. Graniczna 24
NIP: 8222343288
Godziny Pracy

Nasze biuro czynne jest
w godzinach 8:00 - 16:00
od Poniedziałku do Piątku
 
Obsługa Klienta, Sprzedaż
 

Daria Lewartowska


Daria Lewartowska
daria.lewartowska@maszczyk.pl
kom: +48 602-726-086
Export
 

Daria Lewartowska


Daria Lewartowska
daria.lewartowska@maszczyk.pl
kom: +48 602-726-086
Faktury, Płatności

Ksiegowość
ksiegowosc@maszczyk.pl

Projektowanie - Konstrukcja
Form, Wzornictwo Przemysłowe


Paweł Czępiński
Paweł Czępiński
pawel.czepinski@maszczyk.pl
kom: +48 692-271-285
Formy Wtryskowe


Adam Gnich i Darek Bogutyn
Adam Gnich
adam.gnich@maszczyk.pl
Darek Bogutyn
darek.bogutyn@maszczyk.pl
Frezowanie, Sitodruk,
Konsultacje Techniczne


Piotr Kołodyński
Piotr Kołodyński
piotr.kolodynski@maszczyk.pl
kom: +48 606-164-350
Montaż Mechaniczny,
Konsultacje Techniczne


Michał Spiż
Michał Spiż
michal.spiz@maszczyk.pl
kom: +48 602-726-086
Klawiatury Membranowe

Piotr Kołodyński
Piotr Kołodyński
piotr.kolodynski@maszczyk.pl
kom: +48 606-164-350
Lakiernia

Konrad Osowski
Konrad Osowski
konrad.osowski@maszczyk.pl
kom: +48 514-056-046
Marketing

Izabela Łoń
Izabela Łoń
marketing@maszczyk.pl
kom: +48 692-271-285