Dodano do koszyka.

Kontakt

Siedziba Firmy

„MASZCZYK”
05-071 Sulejówek-Miłosna
ul. Mickiewicza 10
tel: (22) 783-45-20
kom: 602-726-086
maszczyk@maszczyk.pl

Godziny Pracy
Nasze biuro czynne jest
w godzinach 8:00 - 16:00
od Poniedziałku do Piątku
Obsługa Klienta


Agnieszka Maciejewska
agnieszka.maciejewska@maszczyk.pl    
tel: (22) 783-45-20
kom: 602-726-086



Magda Obzejta
magda.obzejta@maszczyk.pl
tel: (22) 783-45-20
kom: 602-726-086
Faktury, Płatności


Beata Soszyńska
ksiegowosc@maszczyk.pl
tel: (22) 783-45-20
kom: 784-551-238

Export – Import
Beata Soszyńska
beata.soszynska@maszczyk.pl
export@maszczyk.pl
tel: (22) 783-45-20
kom: 784-551-238

Projektowanie, Wzornictwo Przemysłowe


Paweł Czępiński
pawel.czepinski@maszczyk.pl
kom: 692-271-285



Tomasz Nalborski 
tomasz.nalborski@maszczyk.pl
Usługi: Frezowanie, Sitodruk, Transfer Wodny


Piotr Kołodyński
piotr.kolodynski@maszczyk.pl
kom: 606-164-350



Kamil Obzejta
kamil.obzejta@maszczyk.pl
kom: 606-164-350
Konsultacje Techniczne



Sławek Zarzycki
slawek.zarzycki@maszczyk.pl
tel: (22) 783-45-20
kom: 608-859-796


Jan Adamiec 
jan.adamiec@maszczyk.pl
tel: (22) 783-45-20
kom: 696-762-491
Formy



Jarosław Piętak
jaroslaw.pietak@maszczyk.pl
Adam Gnich
adam.gnich@maszczyk.pl
Darek Bogutyn
darek.bogutyn@maszczyk.pl
Usługi: Malowanie


Konrad Osowski
konrad.osowski@maszczyk.pl
kom: 514-056-046
Formy Żywiczne


Jan Adamiec 
jan.adamiec@maszczyk.pl
tel: (22) 783-45-20
kom: 696-762-491
Elektronika


Klaudiusz Jankowski
klaudiusz.jankowski@maszczyk.pl
kom: 692-271-265
Klawiatury membranowe


Przemek Gołdon
przemek.goldon@maszczyk.pl
kom: 606-164-340
Dział marketingu i reklamy


Izabela Łoń
izabela.lon@maszczyk.pl
kom: 664-382-304